Drogi Architekcie!

Szkolenie poprowadzi osoba z długoletnim doświadczeniem w branży.👷‍👷‍♂️ Zdobędziesz umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w pracy lub własnych projektach.Twoja praca stanie się szybsza i przyjemniejsza.
Szkolenie certyfikowane dwudniowe: 14-15 listopada 2020
KOSZT:
360 zł* cena studencka
720 zł* cena normalna
ZAPISY poprzez wysłanie potwierdzenia bankowego wpłaty pełnej sumy na adres mailowy: klaudia.koseda@plcexpert.pl bądź przez formularz zapisowy: https://forms.gle/ig9RzJAT3pPpzuFz9
numer konta: 07 1050 1575 1000 0090 8069 5068
PLC EXPERT
ul. Chełmońskiego 12/13
51-630 Wrocław
W TYTULE: imię i nazwisko oraz data i nazwa szkolenia
WYMAGANIA: laptop z zainstalowanym według naszej instrukcji oprogramowaniem, licencja bezpłatna.
Więcej o programie:
Revit dla Architektury to program do projektowania budynków na każdym etapie projektu.
Umożliwia tworzenie i prezentację koncepcji oraz szczegółowych założeń projektowych, korzystając z narzędzi do modelowania informacji o budynku (BIM).
Program Revit automatycznie generuje plany rozkładu pomieszczeń, widoki elewacji, przekroje, zestawienia, widoki 3D oraz renderingi.
Pozwala na umieszczanie elementów inteligentnych takich jak ściany, drzwi i okna.
Dodatkowo umożliwia optymalizację parametrów budynku na wczesnym etapie procesu projektowania, tworzenie kosztorysów oraz monitorowanie zmian parametrów w okresie realizacji projektu oraz w okresie eksploatacji budynku.
Revit pozwala na tworzenie dokumentacji z odcięciami i widokami 3D oraz panoram stereo w celu przeniesienia projektu do rzeczywistości wirtualnej.
W programie możliwe jest również współdzielenie projektu z innymi inżynierami i wykonawcami, koordynacja ich pracy oraz wykrywanie kolizji międzybranżowych.
* - cena przy udostępnieniu wydarzenia