Organizator: Koło Naukowe Inwestycji i Finansów
 
Interesujesz się tematyką inwestycji, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Jesteś inwestorem, ale Twoje wyniki nie są zbyt zadowalające i chciałbyś coś zmienić w swojej strategii? Może po prostu marzysz o wolności finansowej, ale zastanawiasz się jak do tego podejść a wykres nic Ci nie podpowiada? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!
Koło Naukowe Inwestycji i Finansów
 WNE UW we współpracy z Biurem maklerskim 
mBank Polska
 zaprasza wszystkich studentów na IV edycję projektu „Profesjonalne Szkolenie Inwestycyjne – Poziom 1 & Poziom 2”.
____________________________________________________
REJESTRACJA:
Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w szkoleniu, będzie musiał zarejestrować poprzez specjalny formularz. Na wydarzenie będzie można się rejestrować do 30 października. Kolejną rejestracją będzie rejestracja na konkurs inwestycyjny. Będzie ona trwała do 26 listopada, przy czym warto mieć na uwadze, że inwestować na platformie będzie można zacząć od 27 listopada!
Aby zgłosić swoje uczestnictwo w konkursie inwestycyjnym należy uzupełnić specjalny formularz udostępniony na wydarzeniu. Umożliwi on nam zidentyfikowanie wyników, jakie uzyskacie w konkursie. Każdy uczestnik podczas wypełniania formularza będzie zobowiązany do dodania formuły "KNIF” przy swoim nazwisku. Tylko rejestracje z taką formułą będą brane pod uwagę. Dokładne zasady rejestracji i inwestowania na rachunku demo w ramach naszego konkursu znajdziecie w regulaminie!
Link do formularza rejestracyjnego:
https://forms.gle/fEmBEDHspHhu8Vmy5
Rejestrując się na szkolenie akceptujecie Regulamin.
Link do regulaminu:
https://tiny.pl/7pmgf
http://knif.wne.uw.edu.pl/szkolenie-inwestycyjne-2020/
____________________________________________________
SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:
Nasze wydarzenie będzie podzielone na dwa poziomy. Poziom 1 to przede wszystkim wstęp do analizy technicznej. W czasie pierwszego spotkania opiszemy i pokażemy w praktyce wszystkie narzędzia niezbędne do wykonania analizy technicznej. Następną częścią będzie przedstawienie podstawowych formacji świecowych wraz z przykładami ich zastosowania. Zagadnieniem zamykającym pierwszy poziom będzie psychologia inwestowania, bo jak wszyscy wiemy, psychologia jest dość ważnym czynnikiem podczas zarządzania naszym kapitałem. Poziom 2 stanowi kontynuację oraz rozszerzenie wiedzy zdobytej podczas pierwszej części. Po zakończeniu szkolenia wykresy nie będą Ci już straszne; staną się ważnym narzędziem do inwestowania na przeróżnych rynkach.
Zajęcia poprowadzą eksperci rynku finansowego z Biura maklerskiego mBanku. Podzielą się oni swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zdobytym w praktyce. Będą to cenne lekcje, których nigdzie indziej nie znajdziecie!
W czasie trwania szkolenia odbędzie się konkurs na platformie inwestycyjnej demo naszego Partnera Głównego Biura maklerskiego mBank. Dzięki niej będziecie mogli zarządzać wirtualnymi pieniędzmi na prawdziwym rynku i sprawdzić, jaki zwrot uda wam się uzyskać ze swoich inwestycji. Będzie to doskonały trening oraz sprawdzian wiedzy po spotkaniach, abyście mogli od razu stosować poznane techniki w praktyce.
Co więcej, po zakończeniu okresu inwestowania na platformie demo, 10 najlepszych osób zostanie nagrodzonych. Pamiętajcie tylko o spełnieniu wymagań przy rejestracji, rozpoczęciu i zakończeniu inwestowania we wskazanym w regulaminie czasu, oraz o przesłaniu nam swoich wyników w formie statementu z platformy MT4!
Uczestnikom, którzy wezmą udział przynajmniej w pięciu spotkaniach i konkursie zostaną rozdane certyfikaty. Osoby z największą stopą zwrotu uzyskaną z inwestycji będą mogły odebrać swoje nagrody w wyznaczonym przez organizatora miejscu i czasie.
Wydarzenie jest kierowane do wszystkich studentów niezależnie od uczelni!
______________________________________________________
Organizatorami wydarzenia jest Koło Naukowe Inwestycji i Finansów
Partner Główny: Biuro maklerskie 
mBank Polska
Partnerzy medialni: 
dlaStudenta.pl
Comparic.pl
SKN IK Profit
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
Pozostali partnerzy: 
Fundacja GPW
______________________________________________________
🗓 Harmonogram wydarzenia:
POZIOM I
- 3 listopada 2020 - Wstęp do analizy technicznej
- 5 listopada 2020 - Formacje świecowe i technika price action
- 10 listopada 2020 - Psychologia inwestowania
POZIOM 2
- 12 listopada 2020 - Akcje i ETF
- 17 listopada 2020 – Waluty
- 19 listopada 2020 - Towary
- 24 listopada 2020 – Budowa portfela inwestycyjnego - dywersyfikacja, zarządzanie pozycją
GRA INWESTYCYJNA
27 listopada - 13 grudnia 2020
______________________________________________________
Wszystkie spotkania będą odbywać się online live, zapis live będzie udostępniony do odtworzenia po zakończeniu spotkania.
Liczba uczestników jest ograniczona.
______________________________________________________
Biorąc udział w naszym wydarzeniu, możecie nie tylko zyskać dużą wiedzę na temat inwestowania, ale także wygrać gadżety.
Gracze, którzy wykażą się największą efektywnością w inwestowaniu i będą najlepsi w grze inwestycyjnej, zdobędą atrakcyjne nagrody.
Przewidujemy zarówno nagrody elektroniczne, gadżety do użytku codziennego oraz książki zarówno powiązane z tematyką naszego wydarzenia, a także inne ciekawe tytuły.
______________________________________________________
Odwiedź również nasze social media:
Koło Naukowe Inwestycji i Finansów
https://www.instagram.com/knif_uw
https://www.linkedin.com/.../ko%C5%82o-naukowe-inwestycji...
http://knif.wne.uw.edu.pl
Biuro maklerskie mBanku:
https://www.mdm.pl/
https://twitter.com/BMmBanku
Prosimy również o pozostawienie łapeczki w górę i udostępnienie wydarzenia 🙂
Szczegółowe informacje dotyczące każdego dnia wydarzenia będą pojawiać się w dyskusji wydarzenia. Zapraszamy na nasz Instagram, tam będą pojawiać się konkursy z nagrodami!
Do zobaczenia i powodzenia w inwestowaniu!