Organizator: Instytut Realizacji Siebie
 
Online i Warszawa
Pracujesz z ludźmi i czasem czujesz że tracisz dobry nastrój albo siłę życiową ? Ten kurs może Ci pomóc.
Emocjonalne i Energetyczne BHP w pracy terapeutycznej z klientem.
Poprowadzi ANTONI PRZECHRZTA MA RA mNFSH Akredytowany Nauczyciel The Healing Trust, Wielka Brytania
Online i Warszawa 27.06.2020
Informacje tel. PL +48 607 387 737; biuro@uzdrawianie.com www.uzdrawianie.com
Jak w pracy terapeutycznej/ z pacjentem/ klientem zachować bezpieczeństwo energetyczne, nie dać się wyczerpać z siły życiowej, być prawdziwym wsparciem dla klienta, chroniąc własne dobre samopoczucie.
Kurs przeznaczony szczególnie dla opiekunów, masażystów, fryzjerów, kosmetyczek, uzdrowicieli, psychoterapeutów, lekarzy, pielęgniarek i innych osób, które wchodzą w interakcje z innymi, co może powodować niekorzystne efekty.
Częstym zjawiskiem jakie przydarza się terapeutom i praktykom, gdzie kontakt z drugą osobą jest częścią procesu, iż będąc osobą empatyczną ściągamy na siebie negatywne emocje, czujemy się zmęczeni jakby nas ktoś ogołocił z naszej siły życiowej czy radości, czujemy, jakbyśmy podczas procesu coś destruktywnego pochłonęli z pacjenta. Dzieje się to dlatego, iż nie zwracamy uwagi na nasz przebieg energii ani na interakcję jaką tworzymy podczas sesji z pacjentem/klientem. Pacjent przychodzi do nas po to, aby uwolnić się od tego, co mu nie służy, my jednak nie powinniśmy ani nie musimy być pochłaniaczem tego co najgorsze, negatywnych emocji, substancji chorobowej. Nasze dobre samopoczucie i bezpieczeństwo energetyczne pacjenta to 2 podstawowe zagadnienia BHP, na które trzeba zwrócic szczególną uwagę w pracy z pacjentem, aby ta praca nie miała dla nas skutków ubocznych.