Blabber

Pierwszy w Polsce portal dedykowany promowaniu i rozpowszechnianiu wydarzeń transmitowanych on-line

Nasz portal dedykowany jest wszystkim, którzy chcą wypromować i rozpowszechnić swoje webinary, webcasty, life-streamy, live’y, szkolenia online oraz transmisje sprzedażowe jak również tym, którzy chcą z nich korzystać.

Jak powstał blabber?

Idea

Główną misją portalu jest umożliwienie naszym użytkownikom dotarcia do jak największej liczby potencjalnych odbiorów, a co za tym idzie, pozyskanie nowych słuchaczy, uczestników szkoleń, a także klientów.

Idea stworzenia platformy, która łączyć będzie wspólne potrzeby twórców oraz odbiorców streamów powstała pod koniec 2019 roku, natomiast już w połowie 2020 roku Blabber wystartował!

Koncepcja

Sami jesteśmy zwolennikami korzystania z transmisji online jako formy komunikacji i zdobywania informacji. Uważamy, że to wspaniały i wygodny sposób by poszerzyć swoją wiedzę i zainteresowania z wielu dziedzin. Wielokrotnie byliśmy uczestnikami wydarzeń transmitowanych online.

Jednakże przeglądanie Internetu w poszukiwaniu transmisji o interesującej nas tematyce lub dotyczących wybranej dziedziny życia zabierało nam dużo czasu i nie zawsze kończyło się sukcesem. Często okazywało się, że ciekawe wydarzenie, na które właśnie udało nam się natrafić, niestety już się odbyło.

Realizacja

W tej formie komunikacji, najważniejsze jest być na czas - co da nam możliwość bezpośredniej relacji ze streamerem i innymi uczestnikami. Dzięki platformie Blabber możemy stać się jej częścią! Właśnie tak narodził się pomysł, aby stworzyć internetowy kalendarz, który dawałby łatwy, szybki i zorganizowany dostęp do informacji o wszelkich wydarzeniach transmitowanych online. Taki kalendarz z jednej strony umożliwiałby ogłaszanie planowanych transmisji online na portalu o zasięgu ogólnokrajowym, a z drugiej zapewniałby dostęp do informacji o tych wydarzeniach wszystkim, którzy tak jak my, doceniają taką formę komunikacji, nauki i integracji.

Tak właśnie powstał Blabber 😄

Co znajdziecie na blabberze?

  • webinary
  • webcasty
  • live'y
  • streamy
  • transmisje sprzedażowe

To jedne z obecnie najpopularniejszych form komunikacji w social mediach. Przyciągają nie tylko streamerów, którzy odnajdują w nich świetny sposób na dotarcie i utrzymanie kontaktów z odbiorcami, a także tych, którzy chcą dawać lub czerpać wiedzę, inspiracje lub motywację... bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany tą tematyką - dobrze trafiłeś!

Dla kogo jest Blabber?

Blabber jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • szukasz miejsca, w którym chciałbyś wypromować swoje transmisje online i dotrzeć do jak największego grona odbiorców!
  • interesujesz się webinarami, live’ami, streamami i chcesz czerpać z nich nową motywację oraz wiedzę!

Możliwości


Streamerzy

Streamerzy, czyli osoby lub firmy tworzące wydarzenia transmitowane online, mogą dodawać swoje planowane wydarzenia do kalendarza, dzięki czemu mogą dotrzeć do nowych potencjalnych odbiorców, tworząc społeczeństwo blabber.


Widzowie

Widzowie, czyli osoby zainteresowane wydarzeniami transmitowanymi online mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się w sieci poprzez przeglądanie kalendarza streamów z danego dnia, wybranej kategorii lub użytkownika, który przedstawia dla niego wartościowe treści.


Organizatorzy

Organizatorzy, czyli osoby lub firmy organizujące kursy i szkolenia transmitowane online, mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców, a dzięki funkcji dodawania wydarzeń do kalendarza zainteresowane nimi osoby będą na bieżąco z dodawanymi treściami.