O nas

Blabber jest pierwszym w Polsce portalem dedykowanym promowaniu i rozpowszechnianiu wydarzeń transmitowanych on-line.

Z naszego portalu może skorzystać każdy, kto chce wypromować i rozpowszechnić swoje webinary, webcasty, life-streamy, live’y, szkolenia online oraz transmisje sprzedażowe, niezależnie od tego, z usług jakiej platformy korzysta.

Idea firmy Blabber powstała pod koniec 2019 roku i już w połowie 2020 roku portal wystartował. Główną misją portalu jest umożliwienie naszym użytkownikom dotarcia do jak największej liczby potencjalnych odbiorów, a co za tym idzie, pozyskanie nowych słuchaczy, uczestników szkoleń, a także klientów.

 

Jak działa Blabber?

Jeśli szukasz miejsca, w którym chciałbyś wypromować swoje transmisje online i dotrzeć do jak największego grona odbiorców – dobrze trafiłeś!

Z jednej strony dajemy możliwości ogłaszania planowanych transmisji online na portalu o zasięgu ogólnokrajowym, a z drugiej zapewniamy dostęp do informacji o wydarzeniach online wszystkim, którzy poszukują takich informacji. Blabber to miejsce spotkań streamera oraz widza.

Jeśli dotychczas miałeś możliwość dotarcia jedynie do wąskiego grona odbiorów, to teraz przedstawiamy Ci narzędzie o zasięgu ogólnokrajowym!

Streamerzy, czyli osoby lub firmy tworzące wydarzenia transmitowane online, mogą dodawać swoje planowane wydarzenia do kalendarza, dzięki czemu mogą dotrzeć do nowych potencjalnych odbiorców, tworząc społeczeństwo blabber.

Jeśli interesujesz się webinarami, live’ami, streamami, czerpiesz z nich motywację, wiedzę.... – zapraszamy!

Widzowie, czyli osoby zainteresowane wydarzeniami transmitowanymi online mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się w sieci poprzez przeglądanie kalendarza streamów z danego dnia, wybranej kategorii lub użytkownika, który przedstawia dla niego wartościowe treści.

Jak powstał Blabber?

Webinary, webcasty, live’y, streamy, transmisje sprzedażowe to obecnie jedne z najbardziej popularnych form komunikacji w social mediach. Przyciągają nie tylko streamerów, którzy odnajdują w nich świetny sposób na dotarcie i utrzymanie kontaktów z odbiorcami, a także tych, którzy chcą dawać lub czerpać wiedzę, inspiracje lub motywację... nie wychodząc z domu.

Sami wielokrotnie byliśmy uczestnikami wielu wydarzeń transmitowanych online, jednakże przeglądanie Internetu w poszukiwaniu transmisji o interesującej nas tematyce lub dotyczących wybranej dzieciny życia zabierało nam dużo czasu i nie zawsze kończyło się sukcesem. Często okazywało się, że ciekawe wydarzenie, na które właśnie udało nam się natrafić, niestety już się odbyło. W takiej formie komunikacji, najważniejsze jest być na czas, co daje nam możliwość bezpośredniej relacji ze streamerem i innymi uczestnikami, przez co stajemy się jej częścią.

Właśnie wtedy narodził się pomysł, aby stworzyć internetowy kalendarz, który dawałby łatwy, szybki i zorganizowany dostęp do informacji o wszelkich wydarzeniach transmitowanych online. Taki kalendarz z jednej strony umożliwiałby ogłaszanie planowanych transmisji online na portalu o zasięgu ogólnokrajowym, a z drugiej zapewniałby dostęp do informacji o tych wydarzeniach wszystkim, którzy tak jak my, doceniają taką formę komunikacji, nauki i integracji.

Tak właśnie powstał Blabber 😄